Vai Bitcoin SuperSplit piedāvā mobilo lietotni?

Cik Daudz Man Vajadzētu Ieguldīt Bitcoin


Bitcoin Lifestyle ir platforma ar diezgan sarežģītu programmatūru, kas ieprogrammēta ar algoritmiem, kas ļauj tā lietotājiem gūt peļņu pasīvi, katru dienu konfigurējot robotus ar ieteicamajiem iestatījumiem. Citiem vārdiem sakot, Bitcoin Lifestyle ir izveidots, lai automātiski reizinātu jūsu naudu, analizējot un sekojot tirgus tendencēm. Kā tas ir iespējams?

Nu, Bitcoin Lifestyle spēj noteikt pozitīvos modeļus, kur tirgū notiek kustība, un precīzi veikt savus darījumus ar sekundes dalījumu ātrāk nekā konkurenti. Bitcoin Lifestyle ir robots, kas darbojas ar algoritmu, un tam ir pietiekami labs AI, lai atšifrētu starpnieku iesūtītās tendences un automātiski ievietotu darījumus viņu platformā. Izmantojot šos starpniekus, Bitcoin Lifestyle var automātiski izveidot tirdzniecības pasūtījumus jūsu izvēlētajos aktīvos saskaņā ar jūsu iestatītajiem nosacījumiem un parametriem, un tas viss notiek automātiski, bez vajadzības mainīt iestatījumus un pats veikt darījumus.

Teorētiski ir tikai laika jautājums, pirms sākat gūt peļņu.

Piedāvātie fondi

Nav nepieciešama pieredze, un vietnē ir ļoti viegli izveidot kontu Bitcoin Lifestyle platforma. Lai sāktu, varat sekot mūsu soli pa solim. Lai sāktu ar savu Bitcoin Lifestyle kontu, jums vienkārši jāveic tālāk norādītās vienkāršās darbības. Reģistrējieties Bitcoin SuperSplit tūlīt, kamēr tā platforma ir pieejama visiem bez maksas. Bitcoin SuperSplit ir programmatūra, kas lietotājiem palīdz nopelnīt pasīvus ienākumus tiešsaistē, spekulējot par Bitcoin cenu kustību. Bitcoin SuperSplit piedāvā lietotājiem iespēju sākt tirdzniecību ar vismaz ASV dolāriem viņu kontos. Depozīts, kas notiek ar regulēta brokera starpniecību, ir tas, ko robots izmanto, lai atvērtu tirgus pozīcijas. Bitcoin SuperSplit ir milzīgs potenciāls, bet peļņa ir atkarīga no ieguldītā kapitāla.

Kā nopirkt Crypto Bonus Miles Token Kamerūnā 2021. gadā

Tomēr neviens nevar garantēt precīzus skaitļus, jo tirdzniecība vienmēr rada zināmu risku. Autors: Ādams Romano. Pēdējo reizi atjaunināts: Ādams ir uzņēmējs, kuram patīk rakstīt par blokķēdēm, bitkoiniem un kriptovalūtām kopumā. Viņš ir bijis kriptogrāfijas telpā kopš Viņš ir pazīstams ar prieku uzzināt par jaunām kriptovalūtām un blokķēdes priekšrocībām sabiedrībai. Starp iezīmēm, kuras Bitcoin SuperSplit atzinumi ir visvairāk slavējuši, ir: Vietne piedāvā lietotājam visu nepieciešamo informāciju, tostarp tās dibinātāju un brokeru identitāti, ar kuriem tā sadarbojas.

Kā izveidot kontu ar Bitcoin SuperSplit? Lai reģistrētos un sāktu tirdzniecību ar Bitcoin SuperSplit, rīkojieties šādi: Pierakstīties Bitcoin tirdzniecbas volumn mājas lapā aizpildiet reģistrācijas veidlapu. Tirdzniecības demonstrācija Bitcoin SuperSplit piedāvā vismodernāko mācību centru. Tiešā tirdzniecība Bitcoin SuperSplit automatizē visas tirdzniecības funkcijas, kuras veic profesionāls tirgotājs. Pirms lietošanas ir jāpārbauda katra siltummaiņa likumība un drošība. Atsauksmes var apskatīt mūsu vietnes sadaļā "". Pakalpojuma ērtums ir valūtas maiņas punktu pieejamība un iespēja veikt lietotāja izvēlēto minimālo summu pārbaudes pārskaitījumu.

Kā nopirkt Crypto Bonus Miles Token Kamerūnā

Tulkošana jāveic ātri, cik daudz man vajadzētu ieguldīt bitcoin un izdevīgi. Papildus iepriekš minētajam 60cek. Gaida 2 darījumu apstiprinājumus. Ja jūs regulāri pārbaudāt melno sarakstu ar apmainītājiem, kas tiek turēti aizdomās par kā pelnīt naudu izmantojot internetu mobilajā telefonā vai kā citādi sevi apdraud, tad ievērojami palielināsies iespēja ietaupīt un palielināt savus aktīvus. Šis saraksts tiek regulāri atjaunināts mūsu vietnes sadaļā "Valūtas kursi" Kriptovalūtu izņemšana rubļos, izmantojot e-maksājumus E-maksājumu karte ir starpposma iespēja starp apmaiņas, apmaiņas un parasto bankas karti, jo tā veic visu trīs pakalpojumu funkcijas. Tā kā pilsētu un labākā likumīgā bitcoin investīciju vietne tīkls, kurā karte tiek izmantota, ir plaši funkcionāla un sazarota, tā izmaksas un uzturēšana kā nopirkt bitkīnus blokķēdē diezgan augstas, salīdzinot ar analogiem. Pašas kartes izmaksas ir aptuveni 6 ASV dolāri, tās uzturēšana ir 3 ASV dolāri, tomēr gadījumā, ja darba mēnesī netiek veikts viens darījums, maksa netiek iekasēta. Lietojot karti, lietotājs iegūst iespēju strādāt ar Krievijas bankomātiem. Lai ietaupītu uz fiksētu komisiju, varat meklēt bankomātus ar lielu maksimālo izņemšanu un iespēju bezprocentu dolāru konvertēšanu rubļos. Kartes darbībā tiek nodrošināta arī iespēja samaksāt par pirkumiem, precēm un biļetēm dažādiem transporta veidiem. Karte darbojas caur ārzonas bankām, tas ir, lietotājs var būt kartes izsniegšanas valsts nerezidents.

Ir elektroniskais maks, kas ir līdzīgs qiwi un webmoney. Pārskaitījumus sistēmā neiekasē komisija, kas ļauj pārskaitīt fiat valūtas trešajām personām. Ir DSX iekšējās fiat biržas, kas ļauj veikt tirdzniecību tieši sistēmā un pēc tam izņemt tieši uz to pašu karti. Par izņemšanu no Kā nopirkt bitkīnus blokķēdē apmaiņas uz e-maku nav jāmaksā.

cik daudz man vajadzētu ieguldīt bitcoin tirdzniecība 212 cfd risks

EPayments izņemšanas algoritms ir ļoti vienkāršs: Autorizācija seifa personīgajā kontā; Kriptovalūtas pārskaitīšana un konvertēšana no DSX biržas uz maku; Atveriet sadaļu Tulkot. Pastāv iespēja atteikties no EPS; Kolonnas Maksātājs aizpildīšana, bankas kartes numurs un pārskaitījuma summa; Apstiprinājuma paroles ievadīšana; Maksājuma apstiprinājums kolonnā Maksāt. No kā nopirkt bitkīnus blokķēdē minētā var saprast, ka e-maksājumu apmaiņa kopā ar elektronisko maku, kā arī iespēja izmantot debetkarti var kļūt par ļoti ērtu instrumentu pieredzējuša kalnrača un kriptovalūtu mazumtirgotāja rokās. Ņemot vērā visu to, pat pieredzējušiem pārbaudītiem pakalpojuma lietotājiem ir ierobežojumi USD dienā. Lielu Bitcoin aktīvu izņemšana Viens no veidiem, kā izņemt Bitcoin rubļos, ir darbs ar naudas mainītājiem, sapulces P2P formātā.

Šādi pārskaitījumi tiek veikti kā nopelnīt naudu par bitcoin latvijā caur vietējo bitcoīnu un EXMO.

Darbs ar vietējo bitcoīnu ļauj pārskaitīt lielu daudzumu BTC tikai 1 darījumā. Darījuma pusēm ir jāvienojas tikai par kursu. Komisijas kā tādas var nebūt vispār vai tās var regulēt tirdzniecība. Localbitcoins pakalpojumā ir iespējams atrast mazumtirgotājus, kuru likme var būt jums piemērota. Simtiem tūkstošu tirgotāju vairāk nekā pilsētās un valstīs. Krievijā kriptovalūtu oficiālais statuss vēl nav noteikts, ņemot vērā to, personīgi tiekoties, jums jābūt apsardzei un īpaša uzmanība jāpievērš gan IT, gan personiskajai drošībai, lai nekļūtu par noziedznieku upuri. Legāli veidi, kā izņemt kriptonaudu Darījumi ar lielām summām caur bankām piesaista valdības regulatoru uzmanību, un tas ir kā kļūt par super bagātu bitu dzīvi uzmanīgi pievērst uzmanību, ja jums ir jāizņem lielas summas. Būtībā bitkoīns ir digitālais zelts ar ļoti likvīdu likmi attiecībā pret fiat. Bitcoin vēl nav oficiāla statusa Krievijā, un darbs ar to var pārtapt gan par bagātīgu nākotni, gan par labākā likumīgā bitcoin investīciju vietne atmazgāšanas terminu.

Darbs ar bitcoin kombinācijā ar Monero un ZCash monētām ļauj izmantot kur ir labākā vieta, kur ieguldīt kriptovalūtā daudzumu aktīvu un izņemt labākais uzņēmums, kas ieguldīs bitcoin rubļos. Labs piemērs ir aizturēšana Kostromā par kriptonauda naudas izņemšanu, izmantojot lelles. Oficiālā apsūdzība izklausās pēc nelegālas banku darbības. Šī noziedznieka aresta iemesls bija nodokļu nemaksāšana un kriptovalūtas naudas konta organizēšana pastāvīgiem ienākumiem.

Šādas lietas prasītos arī Latvijā.

Lai nenonāktu līdzīgā situācijā, jums jāizmanto tikai pieredzējušu tirgotāju pakalpojumi, jāizmanto uzticamas biržas un apmaiņas aparāti, kā arī jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Apkalpošanas maksa ir tā, ko paņems no mana konta, ja iegādāšos šo fondu, savukārt fonda pārvaldīšanas maksa ir iekļauta jau pašā fonda cenā. Attiecīgi šajā gadījumā runa ir par kapitāla saglabāšanu, kuram cik daudz man vajadzētu ieguldīt bitcoin ienesīguma, taču tas neatceļ komisijas, kuras šajā gadījumā ir 0. Manuprāt, šādā risinājumā nav vērts ieguldīt, jo principā tiek garantēti mīnusi. Šādā scenārijā man labākā likumīgā bitcoin investīciju vietne klientam izdevīgāk ir atstāt līdzekļus norēķinu kontā. Kopumā var secināt, ka Roboinvestors iesaka kādu no SEB pārvaldītajiem fondiem, kuru kopējās izmaksas man kā klientam būtu no 0. SEB norādītā informācija. Jāsaka atklāti, ka šajā brīdī nav vairs īsti vēlme iedziļināties pašos piedāvātajos fondos, jo šāds izmaksu līmenis, manuprāt, ir par augstu šādiem vienkāršotiem risinājumiem. Vēl paliek atvērts jautājums, cik lielas komisijas iekasē fondi, kuros iegulda šie stratēģiju fondi. Vai gala rezultātā patiesais komisiju apmērs nevirzās uz 1. Tādā gadījumā šis kļūst ļoti nepievilcīgs risinājums. Jāpiebilst, ka globāli šādi roboinvestoru pakalpojumi parasti pievilina tieši ar pievilcīgo komisiju struktūru. Ja atceramies iepriekšējo rakstu Swedbank Robur fondi — apskatstad Swedbank piedāvā ieguldījumu risinājumu pasasules akcijās ar komisiju 0.

Protams, šajā scenārijā papildus jāpieskaita arī brokeru komisijas. Ņemot vērā augstās izmaksas, man SEB Roboinvestora piedāvājums neliekas pievilcīgs. Šobrīd tirgū ir pieejamas gana daudz alternatīvas ar krietni zemākām izmaksām. Atruna: Augstāk rakstītais ir tikai un vienīgi mans personīgais viedoklis un nav uzskatāms kā aicinājums vai rekomendācija veikt vai neveikt kādas konkrētas investīcijas vai uzkrājumus. Investīciju un uzkrājumu lēmumi ir katra paša ziņā. Ja nepieciešams padoms vai konsultācija, ieskaties sadaļā Pakalpojumi! Piesakies konsultācijai par uzkrājumiem. Lai nepalaistu garām jaunākos rakstus, pieraksties uz e-pastu saņemt iknedēļas newsletter. To var izdarīt lapas labajā pusē uz datora vai lapas pašā apakšā telefoniem draudzīgajā versijā. Nu jau kādu brīdi Swedbank saviem klientiem regulāru ieguldījumu veikšanai piedāvā Swedbank Robur fondus. Ar pilno Swebank Robur fondu piedāvājumu var iepazīties šeit. Sabalansētie fondi ir fondu fondi jeb šie fondi iegulda citos fondos. Tajos nav iekšā atsevišķas akcijas un obligācijas, bet gan dažādi fondi. Skaitlis aiz fonda nosaukuma norāda uz to, cik liels īpatsvars no fonda tiek ieguldīts akcijās. Atceramies, jo lielāks īpatsvars akcijās, jo augstāks potenciālais ilgtermiņa ienesīgums, kā arī augstāks risks.

Kā redzam, tad šo fondu izmaksas ir no 0. Komisijas ir vērtējamas kā augstas. No vienas puses tiešām fondi ir aktīvi pārvaldīti, taču aktīvums slēpjas tikai citu fondu izvēlē. Manuprāt, tas nav pietiekams pamatojums šādai komisijai. Vēl jāatzīmē, ka šajos zemo procentu likmju laikos, manuprāt, Uzkrājumu fonds 10 un arī Uzkrājumu fonds 30 ir bezjēdzīgi.

cik daudz man vajadzētu ieguldīt bitcoin rentabla forex tirdzniecības programmatūra

To faktiskais ienesīgums, visticamāk, būs tuvu nullei. Bet, ja tomēr ir brīvie līdzekļi virs eiro, kurus īstermiņā ir nepieciešams izvietot, lai izvairītos no bankas riska, tad jau var meklēt citas alternatīvas un nemaksāt 0. Kopumā, manuprāt, šie sabalansētie fondi nav pievilcīgi gandrīz nevienam. Protams, vienmēr pastāv kādi izņēmumi, kas būtu jāvērtē katra cilvēka individuālā gadījumā. Reģionālie akciju fondi paredz veikt ieguldījumus, vadoties pēc ģeogrāfiskās izvēles. Kā redzam, varam izvēlēties fondus, kuri iegulda gan plašos reģionos, gan atsevišķās valstīs. Redzam arī, ka šo fondu pārvaldīšanas izmaksas ir krietni zemākas nekā sabalansētajiem fondiem. To varētu pamatot ar to, ka šie fondi būtībā ir pasīvās ieguldot 2021. gada kriptogrāfijā instrumenti. Katrs no fondiem ir piesaistīts kādam konkrētam indeksam, taču no ieguldījumiem tiek izslēgtas kompānijas, kuras neatbilst Swedbank ilgtspējas uzstādījumiem.

Jāatzīst, ka tieši šī fondu sadaļa man liekas jēdzīgākā un noderīgākā. Ja ir vēlme veikt kā nopelnīt naudu bitcoin 2021, taču regulārus ieguldījumus finanšu tirgos, tad tieši Pasaules fonds būtu lieliska opcija ilgtermiņa ieguldījumiem ar zemu komisiju. Ja ir īpaša pārliecība par kādu konkrētu reģionu vai valsti, tad var izvēlēties to. Taču nav vērts pašam veikt sadali uz vairākiem fondiem, jo to visu var paveikt veicot ieguldījumus Pasaules fondā, kurā ir iekļauta visa pasaule. Trešā un pēdējā sadaļa ir sektoru un tēmu kā kļūt par super bagātu bitu dzīvi fondi. Pats nosaukums jau pasaka to, ka tiek ieguldīts vai nu konkrētā sektorā vai pēc konkrētas tēmas. Augšējie 3 fondi tiek ieguldīti konkrētos sektoros. Savukārt apakšējie 2 tiek ieguldīti pēc konkrētas tēmas principa. Kā redzam, tad arī šiem fondiem ir salīdzinoši augstas pārvaldīšanas izmaksas — robežās starp 0. Augstās izmaksas pamato tas, ka fondi ir aktīvi pārvaldīti un tajos ir iekļautas atsevišķu akciju pozīcijas un nevis citi fondi. Šajos fondos ir vērts ieguldīt, ja pašam ir stingra pārliecība, ka tieši tas ir tas, kas ir vajadzīgs, vai arī ir liela pārliecība par to, ka konkrētais sektors vai tēma performēs būtiski labāk nekā akciju tirgi kopumā. Ja, piemēram, uzskatām, ka nekustamais īpašums ir īpaši labs ieguldījums, tad Swedbank Robur nekustamā īpašuma kā ātri veikt papildu naudu 2021 gadā var būt kā opcija regulāriem nelieliem ieguldījumiem.

Ja esam gatavi ieguldīt regulāri vai neregulāri summas vismaz vairākos tūkstošos, tad šī opcija kļūst tikai par vienu no ļoti daudzām ieguldīšanas opcijām. Swedbank Robur nekustamā īpašuma fondam ir 1. Ja mēs kārtīgi pameklējam, tad varam atrast pasaules nekustamā īpašuma ETFus ar pārvaldīšanas komisiju cik daudz man vajadzētu ieguldīt bitcoin. Iepriekš pieminēju tikai pašu fondu regulārās pārvaldīšanas izmaksas, taču, veicot ieguldījumus finanšu instrumentos, jārēķinās arī ar pirkšanas, pārdošanas un glabāšanas komisijām.

Swedbank Robur labākais forex trading sistēmas pārskats šādu komisiju nav. Attiecīgi šie fondi kļūst ļoti pievilcīgi regulāru un arī neregulāru ieguldījumu veikšanai. Ja ieguldām Pasaules fondā, tad 0. Tiesa, šeit būs runa par tūkstošos mērāmiem ieguldījumiem. Tātad galvenais Swedbank Robur fondu pievilcīgums slēpjas faktā, ka netiek piemērotas pirkšanas, pārdošanas un glabāšanas komisijas. Kopumā Swedbank Robur fondu piedāvājumu vērtēju ļoti pozitīvi. Ir parādījušās iespējas veikt regulārus pasīvos ieguldījumus ar zemu pārvaldīšanas komisiju un bez pirkšanas, pārdošanas un glabāšanas komisijām. Kā negatīvo faktoru var minēt to, ka piedāvājums ir diezgan plašs un bez priekšzināšanām tajā var apmaldīties un izvēlēties ne gluži izdevīgāko un atbilstošāko fondu vai fondus.

Līdz šim blogā uzmanību vairāk esmu veltījis rakstiem par to, kā sākt krāt un kur veidot bitcoin ieguldījumu trasta sastāvs. Tomēr apzinos, ka ir ļoti daudz cilvēku, kuriem uzkrājumu veikšana ir pašsaprotama un normāla dzīves sastāvdaļa. Ja esi starp šiem cilvēkiem, tad zini, bitcoin foriegn tirdzniecba arī uzkrājējiem ir savi izaicinājumi, ar kuriem ir jāsastopas. Tas nozīmē, ka līgumu var pārtraukt un pieprasīt līdzekļu izmaksu.

  1. Bitcoin ieguldījumu trasta sastāvs naudas ieguldījumu bitkoini, ieguldot 2021. gada kriptogrāfijā
  2. Bitcoin Lifestyle -? Ierēdnis Bitcoin Lifestyle Pārskatīšanas vietne
  3. Bitcoin Supersplit | vai tā ir SCAM? 🥇 | Izlasiet pirms sākat

Jā, šobrīd noslēgtām polisēm minimālais līguma termiņš IIN atmaksas saņemšanai ir 10 gadi, taču līdz Tātad šobrīd var izvērtēt, vai turpināt veikt uzkrājumu šajā polisē vai to pārtraukt un ieguldīt uzkrātos līdzekļus paša spēkiem. Ja pirms 5 gadiem ir sanācis noslēgt polisi ar augstām komisijas maksām, tad ir vērts polisi pārtraukt.

cik daudz man vajadzētu ieguldīt bitcoin vieglāk kļūt bagāts

Kas ir augstas komisijas? Es ieteiktu parakāties dziļi savās dokumentu atvilktnēs un apskatīties, uz kādiem nosacījumiem ir noslēgta attiecīgā polise. Var izrādīties, ka to turpināt uzturēt nav izdevīgi. Ja polise ir ar adekvātu izmaksu līmeni un negribas īpaši ņemties, tad var turpināt veikt iemaksas.

Kā nopirkt Crypto Bonus Miles Token (CBM) iesācējiem Kamerūnā

Kad pēc 5, 10, un pat 20 gadu ilgas uzkrāšanas dzīvības apdrošināšanas ar uzkrājumu polisē ir pienācis brīdis, kad līdzekļi tiek izņemti, tad parādās jauns izaicinājums. Kur šos līdzekļus turpināt uzkrāt un ieguldīt? Atgādinu, ka zūd jēga uzkrājumiem dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu un 3. Šajā brīdī nonākam pie secinājuma, ka nav ļoti vienkāršu un ātru risinājumus. Ir ļoti daudz dažādi risinājumi, taču katrs no tiem prasa laiku un zināmu iedziļināšanos.

Asimetriska šifrēšana ir galvenais bitcoīna elements, un bez tā bitcoin nevarētu pastāvēt. Šādi bitcoin ģeneratori ļauj strādāt ne tikai no datora, bet arī no planšetdatora vai viedtālruņa.

Apskatīsim dažus. Viens no izplatītākajiem ieguldījumu veidiem ir ieguldīšana nekustamajā īpašumā, piemēram dzīvokļa nopirkšana un tā izīrēšana. Atkarībā no uzkrājumā esošo līdzekļu apmēra ir jāizvērtē, kādu un cik vērtu dzīvokli var iegādāties. Ar uzkrātiem pāris tūkstošiem, visticamāk, šis variants cik daudz man vajadzētu ieguldīt bitcoin. Tomēr ar summām, sākot no 10 eiro, varēs atrast darījumus, kuros izmantojot hipotekāro kredītu varēs iegādāties pietiekami pievilcīgu īpašumu un izīrēt ar vidēju ienesīgumu. Protams, jārēķinās, ka papildus kredīts ne visiem ir labākais risinājums. Ja jebkādu kredītsaistību esamība rada kaut nelielāko stresu, tad no šāda ieguldīšanas veida, pērkot kredītā un izīrējot, būtu jāizvairās. Par ieguldīšanu nekustamajos īpašumos pirms laika sarunājos ar Aver Brokerage dibinātāju un vadītāju Deividu Baronu, sarunu meklē šeit: RR 3 — Deivids Barons Nekustamais īpašums.

Būtisks aspekts, kas ir jāņem vērā, ieguldot biznesa idejas ģenerēšana īpašumā, ir patērētais laiks īpašuma un ieguldījuma pārvaldīšanā. Iegādātais īpašums, iespējams, būs jāuzlabo un jāveic remonts, tam būs jāatrod īrnieks, regulāri jākomunicē ar īrnieku, dažādu problēmsituāciju gadījumos jārod ātri un dažreiz laikietilpīgi risinājumi. Jebkurā gadījumā iet runa par patērēto laiku. Jo lielāks skaits piederošo īpašumu, jo vairāk laika jāierēķina to pārvaldīšanā. Kopumā ieguldīšanu finanšu tirgos es iedalītu divās kategorijās — pasīvā ieguldīšana un aktīvā ieguldīšana. Aktīvā ieguldīšana ir atsevišķu finanšu instrumentu atlase ieguldīšanai un to iekļaušana portfelī. Tam seko esošo ieguldījumu regulāra uzraudzība, jaunu pozīciju meklēšana un atlase. Atkarībā no izvēlētā ieguldīšanas stila var tik veikti sākot no dažiem darījumiem gadā līdz vairākiem darījumiem dienā. Aktīvajā ieguldīšanā ietilpst gan ieguldīšana akciju tirgos, izvēloties individuālas akcijas, sektoru ETFus, kriptovalūtas institucionālais ieguldījums arī ieguldīšana obligāciju tirgos, atlasot individuālas obligācijas. Aktīvās ieguldīšanas pievilcīgums cik daudz man vajadzētu ieguldīt bitcoin potenciāli augstajā ienesīgumā. Tomēr šajā brīdī ir jāatcerās riska un ienesīguma attiecība. Jo augstāks ir sagaidāmais ienesīgums, jo, visticamāk, augstāks ir arī risks, ar kuru jārēķinās. Lai aktīvā ieguldīšana nekļūtu tikai par spekulācijām, tad būs nepieciešams nopietns laika ieguldījums, lai saprastu sev piemērotāko ieguldīšanas stratēģiju un pēc tam regulāra iedziļināšanās izvēlēto instrumentu analīzē.

Kopumā aktīvā ieguldīšana ir ļoti laikietilpīgs process. Tas nav ne labi, ne slikti, tas tā vienkārši ir. Kā alternatīva aktīvajai ieguldīšanai kalpo pasīvā ieguldīšana. Tās pamatā tiek pieņemts, ka ekonomika kopumā ilgtermiņa aug, attiecīgi aug arī akciju tirgi. Balstoties uz šī pieņēmumam, netiek mēģināts atlasīt atsevišķus ieguldījumus, bet gan tiek nopirkta daļiņa no visa akciju tirgus jeb daļiņa no akciju indeksa. Šajā scenārijā ieguldītājs saprot, ka saņems tirgus vidējo ienesīgumu. Nav mērķis saņemt vairāk nekā citiem vai pārspēt tirgus, bet gan ilgtermiņā audzēt kapitālu. Lai neatkārtotos, tad par pasīvo ieguldīšanu esmu rakstījis jau agrāk, raksts meklējams šeit: Pasīvā ieguldīšana.Kas ir Bitcoin uzvara?