2. Aizdevumi, parādzīmes

Zelta ieguldjums bitcoin


Skaidri neviens šīs kriptovalūtas ekonomisko vērtību pierādīt nevar, jo pati par sevi tā nekādu vērtību nerada. Bitcoin tavā labā nestrādā, nepelna, procentus vai dividendes vai īres maksu nemaksā. Tāpēc pirkt kriptovalūtas ir spekulācija, nevis pierādītās vērtībās balstīta ieguldīšana. Ja atbilde ir nē, esi ļoti piesardzīgs. Mēs uzticamies akciju un obligāciju tirgum, jo visa pasaules vēsture ir pierādījums tam, ka šāds ieguldījums ilgtermiņā gandrīz noteikti nesīs labu rezultātu. Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu! Vai tev ir vismaz 18 gadu?

Jūsu Safari tīmekļa pārlūkprogramma ir novecojusi! Iesakām to nekavējoties atjaunot, lai saturu šajā portālā varētu lietot pilnā apmērā. Vai varat izmantot kādu no populārākajām pārlūkprogrammām, piemēram, Google Chrome vai Firefox. Publicitātes foto. LA LA. Sestdien netālu no Limbažiem meža videokameras fiksē augumā milzīgu brūno lāci KO kokteilis. Samanta Tīna pukojas, ka suns Skarabejs izmaksā tik dārgi. Lems par Lemberga ievēlēšanu mēra amatā. Deputāts Raimonds Bergmanis: diskrimināciju dēļ pret nevakcinētajiem cilvēkiem, būs ļoti daudz tiesas procesu AK Atis Klimovičs. Atis Klimovičs: Baltijas premjeri vienādi nopietni par Krievijas radītajiem draudiem Sinoptiķi pārsteidz ar pirmajām prognozēm Līgo vakaram un Jāņu dienai 4. SS Santa Kapitāls viens iegulda bitcoin. Opcija binārā opcija Liene Čupāne: septembrī Latvijā pret Covid varētu sākt vakcinēt bērnus, kas ir jaunāki par 12 gadiem Pirmā raķete Džokovičs otro reizi karjerā uzvar Francijas atklātajā čempionātā. Stērlinga vārtu guvums ļauj Anglijas futbolistiem minimāli uzvarēt Horvātiju 3. Vairāk nekā puse Latvijā reģistrēto automašīnu vecums ir no 11 līdz 29 gadi Kaspars Upaciers: Jebkuras nodokļu izmaiņas šobrīd nav prāta darbs! Ja es spekulētu, sauktu bitcoinu par pārhaipotu instrumentu, ja arī ne gluži fufeli, kurš apdedzinās daudzus jo daudzus fanātus.

Ļoti iespējams, ka kļūdos. Esmu daudz reizes kļūdījies pagātnē un kļūdīšos atkal nākotnē. Mana viedokļa dēļ noteikti nedrīkstētu skriet šortot bitcoin. Tā cena var turpināt kāpt vēl ilgi. Zinu tikai, ka pats ne centa nelikšu BTC. Pieturēšos pie ieguldījumiem, kuru gaidāmais ienesīgums ir ekonomiski pamatots. Lai nepalaistu neko garām, pieraksties lapas apakšā saņemt rakstus e-pastā. Citus manus rakstus vari atrast www. Es piekrītu, ka Toma uzņēmums SIA Crosshill Global Solutions apstrādā manus personas datus, lai nosūtītu man bloga rakstus un jaunumus par Toma projektiem. Beidzot sagaidīju rakstu par šo tēmu. Ņemot vērā Bitcoin un citu kripto valūtu pieauguma tempus pēdējā gada laikā, dabiski arī pašam radās par šo interese. Ieguldīju nelielu summu kripto valūtās. Nedēļu paspēlējos un tad visu izcashoju. Ieguvu sev divus pamata secinājumus: 1. Izmantotais coinbase šim nav piemērots; 2. Pagājušo nedēļu bija liela aktivitāte, kripto valūtu straujš kritums — coinbase un citi ieguldot blokķēdē un kriptovalūtā tehniski nespēja pavilkt šo slodzi.

Skumji noskatīties, kā vērtība strauji krīt un tu neko nevari izdarīt. Man par laimi, cena atkal uzkāpa un izdevās visu veiksmīgi nopārdot. Ja es taisītu tādu e-wallet servisu, es naudas izņemšanu nodrošinātu TIKAI šādā veidā — piedāvāju atpirkt no cilvēka bitcoin par tādu cenu, par kādu esmu pārliecināts, ka UZREIZ varu pārdot bitcoin kādam citam. Tā kā tirgus krīzes brīdī man šādas pārliecības nevar būt, es neatpirkšu bitcoin, jo pastāv risks, ka palikšu pats ar nevērtīgu bitcoin un nevarēšu to pārdot tālāk. Bet tas ir mans minējums un šis gan nav pamatots ar faktiskām zināšanām par nozari. Spriežu pēc analoģijas ar tradicionālajiem finanšu tirgiem. Atvainojos, bet šeit jau parādās vismas divas lietas, kas, vismaz man, liek būt uzmanīgam: 1 e-wallet īsti netiek pielietots, turklāt naudas turēšana biržā neskaitās, kā maka izmantošana. Ja runa ir par paper-wallet, tad kaut cik jā, taču visi PC un telefonu based maki pārsvarā ir nedroši, tam domāti hardware maki, taču noteikti nekas tāds, kam vari piekļūt momentā un kas saistās ar e. Biržas uzdevums ir skaidrs — tā ir birža, pārējie ir hodl hold. Kristaps K. Coinbase nav maks, tā ir drīzāk Bitcoin banka.

Lietotnes ieguldījumiem kriptonaudā ir tavi BTC tikai tad, ja glabā tos makā, kur kontrolē savas privātās atslēgas. Paldies, Tom! Beidzot, kāds pasaka lietas tiešajos vārdos. Tīri prasta spekulācija un augošs burbulis uz visa lielā hype par un ap Bitcoinu. Bitcoin nesen neizturēja taksometra testu. Braucot taksometrā ar nolūku uzsāku sarunu ar šoferi, kurš izrādījās diezgan labi informēts par Bitcoin.

labākais krājums ieguldījumiem bitcoin bitcoin zelta labs ieguldjums

Pircis Bitcoin gan vēl neesot, bet bija sajūta, ka nagi niez, lai to drīz izdarītu, jo redz drauga-draugs jau ir daudz nopelnījis uz papīra. Maksimālais BTC skaits ir tikai 21M pašlaik jau gandrīz 17 saražoti, tātad tuvu maksimumam. Ņemot vērā šos skaitļus, ASV dolārs un zelts man liekas vēl lielāks fufelis, jo dolārus, atšķirībā no bitcoin, var izdukāt bezgalīgā daudzumā. Arī zelta cena ir bijusi svārstīga, bet tas nav traucējis pieņemt zeltu kā vērtības cfd tirdzniecība dienvidāfrikā. Vērtība jebkurai naudai ir tik liela, cik ticība no tās lietotāju puses. Un es neredzu, kā vienā dienā pārskatāmā nākotnē vairāku forex metatrader 5 tiešsaistē miljonu lietotāju ticība var izzust attiecībā pret 21 miljoniem bitcoinu. Šeit rodas retorisks pretjautājums: cik cilvēku ikdienā lieto zeltu? Laiks, protams, visu noliks savās vietās. Vienīgi der piebilst, ka šī nav pirmā reize, kad runā par Bitcoin bitcoin zelta labs ieguldjums.

Iepriekšējā bija Cenu burbulis šodien nenozīmē, ka tehnoloģijai nav nākotnes. Amazon akciju cena dot-com burbulim plīstot nogāzās zem 10 USD…. Man ļoti žēl, ka rakstā neparādijās arī mazliet objektīva informācija, kāpēc Bitcoin BTC cena ļoti aug. Līdzīgi kā augstāk minēja Māris, tad unikālais šajā aspektā ir limitētais BTC daudzums tirgū. Katru dienu pasaulē tiek veidotas jaunas un jaunas inovācijas kā tiek pielietots BTC reālās dzīves situācijās. Korejā, Japānā, Singapūrā utt. Kamēr mēs šeit runājam, cik traki, ka mūsu draugu draugi un vecmāmiņas iegādājas BTC, citur pasaulē notiek strauja tehnoloģijas adopcija. Un tieši tāpēc tā vērtība tik strauji pieaug, jo BTC ir visu šo procesu degviela un pamatvērtības noteikšanas instruments. Raksta autoram es ieteiktu mazliet iepazīties vairāk ar tehnoloģiju un iespējams atrast arī vairākus business case, kas būtu interesanti long-term investīciju iespējām, jo ir uzņēmumi, kas darbojas ar blockchain un tā pat ir regulēti no nacionālajām finanšu organizācijām. Katra Wolstrītas vilka sapnis- regulēts tirgus, bet ar lielu izaugsmes potenciālu. Raksta uzsvars labākais bināro opciju bots nolūku ir uz to, ka BTC pirkšana ir spekulācija — nevis uz to, vai BTC tiks plaši lietots un tā vērtība celsies. Jā, BTC pēc uzbūves ir deflacionārs kļūs vērtīgāksja to lietos aizvien vairāk un vairāk. Par to, vai tā notiks vēl varam ilgi un daudz debatēt un spriest.

Sliecos domāt, ka drīzāk nē ja arī blokķēdes kļūs aizvien populārākas, šaubos, vai tieši BTC pārņems pasaulibet par to pavisam noteikti varu būt kļūdījies kā rakstu beigās. Nekādā veidā negribu atturēt tos, kas tehnoloģiju saprot un pērk bitcoin uz pamatota spekulatīva pamata, bet lielākajai publikas daļai nevajadzētu mesties iekšā ar aklu pārliecību, ka viņi investē. Uz to arī centos norādīt. Tirgus attīstībai būtu pat veselīgi, ja bitcoin pamatā pirktu tieši tie, kas to kaut kādā veidā grib lietot, nevis spekulanti. Tom, neesmu speciālists par finansēm. Sekojoši, spekulācija ir gandrīz viss, kur negūstam tūlītēju labumu, bet ceram uz nākotnes atdevi. Un no šī jau izriet nedaudz šizīgas sekas. Ziņo, ja esmu ko pārpratis Tevis teiktajā. Kā arī, man ir stipras aizdomas, ka nedaudz nenovērtē kripto-valūtas skaistumu un savdabīgo nākotnes perspektīvu kā ideju, ne kā absolūtu problēmu risinājumu. Tas gan varētu būt Tava background dēļ, no offence.

Populārākais šodien

Centos definēt rakstā — ja pērc aktīvu, kurš pats par sevi nerada ekonomisku vērtību, to uzskatu par spekulāciju. Akcijas, obligācijas, nekustamais īpašums, cits ekonomiski produktīvs aktīvs — cita bitcoin zelta labs ieguldjums. Tas, par ko esmu pārliecināts, ir pirmā daļa — ka BTC pirkšana ir spekulācija, nevis ieguldījums pēc definīcijas, kas iekļauta rakstā. Man patika pieminētais unikālais limitētais daudzums tirgū. Pilnīgi Tieši tas pats kaunais projekts kāreiz nav pat īsti pabeigts un atrodas blakus Spicei. Vēl pēdējā piebilde šim rakstam no manas puses: uz doto brīdi Japāna!!! Tas, ka to neatzīst Toms Kreicbergs uz šī fona man tiešām rada bažas par to, vai autors vispār ir lietas kursā, kas ir Bitcoin, kāpēc šomēness Voltsrīta sāks piedāvāt Bitcoin fjūčerus, utt. That number has surged since the government passed a new law earlier this year, recognizing bitcoin as a legal form of currency.

Crypto ir pavisam jauna tipa lieta ar ko cilvēce vēl nav saskārusies. BlockChain tehnoloģijas Disrupt spēja izmainīt mūsu mazo pasaulīti ir fantastiska. Tas padarītu P2P apmaiņu bez 3-o pušu starpniecības par realitāti. Crypto ir jauna nozare. Un bāzt jaunu nozari vecos standartos nav gluži pareizi. Jā būs spekulanti. Jautājums kur viņi nav? Pat ar zeķu cenu cilvēki spekulē. Bitcoin zelta labs ieguldjums vajadzīgi vismaz gadi līdz inovācija kļūst par ikdienu. Bitcoin ir jauns Jau tagad ir daudz labāki varianti crypto nozarē, kas pilda naudas funkcijas daudz tuvāk naudas definīcijai.

Plusi un mīnusi par nobriedušu Bitcoin ekonomiku

Un nav brīnums, ka tagad to pašu saka par crypto. Tajā pašā laikā piemirstot salīdzināt apjomus kādas naudas plūsmas tiek apgrozītas nelegāli dolāros…. Blokķēdes ir bitcoin zelta labs ieguldjums tehnoloģija, bet nosauc man lūdzu 3 lietas, kas tavā dzīvē mainīsies radikāli no BTC un citām ķēdēm? Šis ir ļoti izplatīts mīts, ka kvantu datori sagraus kriptovalūtas, par ko visvairāk brēc cilvēki, kas tā padziļinātāk nav pētījuši nedz Bitcoin arhitektūru, nedz pašus kvantu datorus.

Blokķēdes ir tiešām laba ideja un es noteikti gribētu redzēt lai nākotnē vēlēšanas, maksājumu sistēmas utt. No tā gan neizriet, ka BTC jābūt nākotnes valūtai. Manuprāt tieši ierobežotā supply dēļ, BTC nekad nevarēs kļūt par stabilu naudas aizvietotāju, jo no tā izriet vērtības nestabilitāte.

Kā vislabāk saglabāt naudas vērtību?

Arī man trūkst zināšanu ieguldot blokķēdē un kriptovalūtā datu par šo tēmu, taču manā vērtējumā šobrīd BTC pieprasījums gandrīz pilnībā izriet no vēlmes nopelnīt spekulējot uz to, ka vērtība celsies pērkot forex vaniļu un pārdodot kā bināro iespēju un protams, tā celsies kamēr šis pieprasījums augs. Šī brīža situācijā, man šķiet, BTC kā maiņas līdzeklis pievilcīgs ir galvenokārt noziedzīgiem grupējumiem, kā naudas pārvadāšanas, atmazgāšanas un uzglabāšanas līdzeklis. Pilnīgi piekrītu, ka tā nav investīcija, bet spekulācija. Neviens neskatās uz kāpjošu cenu kā paaugstinātu cenas volatilitāti jo cena taču kāpjbet līdz ko tā krīt, to sāk saukt par risku.

Var piekrist visam rakstītājam. Un otra daļa vienkārši pievienojas haipam nezinot neko daudz par BTC. Runājot par to kāpēc ir vērts spekulēt — BTC ir lielākais dev community no viām valūtām. Agrīnie BTC programmētāji ir pilnīgi šis tehnoloģijas evanģēlisti. Viņiem no laikiem kad BTC maksāja centus pieder simtiem un tūkstošiem BTC bet viņi turpina staigāt vecās džinsās un Github komitot jaunas open source izmaiņas par to neko nesaņemot pretī.

Viņiem ir vienalga kāda ir BGC cena, viņi projektu nepametīs. Otrs, BTC ir kā gateway kriptovalūta. Ja gribi spēlēties ar citam valūtām vai piedalīties ICO tad BTC gandrīz vienmēr būs tā valūta caur kuru Tev vajadzēs sākuma iepirkties. Un tad vēl drīzumā nāk daudz jaunumi kā Ligtning Network kas BTC padarīs ātrāku un efektīvāku tādejādi ļaujot institucionalajiem investoriem adaptēt BTC kā piem Čikāgas futures fondam Ko ar to visu gribēju teikt — nav svarīgi ka mēs to saucam, par ieguldījumu vai spekulāciju, mana skatījumā pie esošajiem apstākļiem ieguvumi vēl joprojām atsver riskus un ir vērts piedalīties. Domāju, ka nav vērts bendēt savus nervus un šķiest savu laiku diskusijās ar naiviem kriptovalūtu spekulantiem. Diemžēl šīs platformas ir sacepušas tik daudz skaistu smadzeņu skalošanas materiālu, ka ikdienā jau līdz vemšanai esmu tos atklausījies no saviem paziņām, lielākoties jauniem cilvēkiem vecumā ap 23 gadiem. Cilvēki nesaprot pat tik daudz kā elementāru vielas nezūdamības un nerašanās likumu.

Ja Jānis nopirka bitcoin par dolāriem un Pēteris par dolāriem, tad sistēmā šobrīd ir dolāri, vienalga vai bitcoins maksā vai 10 dolārus. Pirmie paspēs pārdot bitcoinu par uzpūsto cenu, bet pārējie attapsies pie totāli sasistas siles, jo atcerieties — komisijas ir vēl vairāk samazinājušas reālo materiālo daudzumu sistēmā. Tas joprojām neko nedod, tas joprojām ir tukšs gaiss, kas komisijās barojas no jūsu ieguldījumiem.

Pārlikt kriptovalūtu no viena maka otrā — joprojām pērkot forex vaniļu un pārdodot kā bināro iespēju nav. Tas ir vienkārši komiski — teikt, cik kriptovalūtas ir labas pretstatā ļaunajām bankām, bet tik un tā saglabāt komisijas, turklāt vājprātā augstas! Tad vēl tas uzstādījums, ka bitcoinu skaits būs ierobežots. Tas arī ir pilnīgs stulbums, kas nav ilgtspējīgs, jo pasaule nemitīgi attīstās, rada aizvien sarežģītākus, tādēļ dārgākus produktus, un līdz ar to pasaules materiālo labumu skaits nemitīgi aug. Tādēļ reizē ar to būtu jāaug arī naudas apjomam. Vienmēr arī der sev pajautāt — kurš no tā visa pelna? Nevajag būt naiviem un domāt, ka tas viss ir opensource un free. Reāli šobrīd vienīgie, kas pelna vienalga, vai tirgus iet uz augšu vai uz leju, ir brokeri un walleti, visi tie, kas savāc komisijas par transakcijām. Viņi pelna totālāko piķi uz cilvēku naivuma. Es arī ļoti apšaubu to, vai lielākā daļa cilvēku jelkad dienas tirdzniecības kriptonauda latvijā savas ādas izjutīs bitcoinu vērtības pieaugumu. Tā kā lietas nerodas no tukša gaisa, labākās monētas ieguldīt attiecīgi pārejot uz bitcoiniem, cenas tiks pielāgotas atbilstoši reālajai bitcoin vērtībai, kas varētu būt ļoti augstas, tīri praktiski — lai ar bitcoiniem neizpērk tukšus veikalus.

Tirgus neredzamā roka to visu sakārtos. Un, kā vienmēr ar spekulācijām, der atcerēties, KĀ tu paliec bagāts. Reāli — uz bitcoin zelta labs ieguldjums cilvēka neveiksmes. Lai jums spekulantiem visiem salds miegs, un netiesāsim Laventu — jūsu vecāki taču paši bija stulbi, kad Bankā Baltija guldīja naudu uz neticami augstajiem procentiem, kādus katram muļķim šodien būtu skaidrs, ka nevar nodrošināt! Tu galīgi neesi sapratis, kā BTC strādā. Ja es šodien nopērku bitkoinus par USD, es varu par tiem no arābiem vai kolumbiešiem nopirkt patronas.

Un pēc pāris gadiem es par tiem pašiem BTC varēšu tur pat nopirkt patronas, jo arābi un labākās automatizētās tirdzniecības programmas paliek vairāk, bezmaksas kriptovalūtu tirdzniecības kursi viņus nošautu, patronas arī vajag vairāk, kamēr bitkoinu skaits ir ierobežots ar maksimumu, un rakt arī ir vel labākās automatizētās tirdzniecības programmas, kamēr BTC var dalīt mazākās daļās neierobežoti.

Tā cfd tirdzniecība dienvidāfrikā reālā vērtība. Līdz ar to, kamēr pasaule attīstīsies patreizējā virzienā, kad pat teorētiski demokrātiskās valstis aktīvi iziet uz lielāku kontroli un lielākiem nodokļiem, kamēr cilvēku un konfliktu daudzums kopumā pieaug, reāla vajadzība pēc cilvēks-cilvēks norēķiniem, kurus trešā puse nevar aizliegt, tikai pieaugs, un līdz ar to BTC, kā nozares flagmanis ilgtermiņā augs. Jo pagrīdes patronas un kokaīnu vajag visiem. Ja neiestāsies apokalipse, kad cilvēku skaits nokrītās 10x, tad nekas cits šo progresu neapturēs. Un apokalipses gadījumā arī tavs dolārs, eiro un pat zelts būs bezjēdzīgu papīrīsu vērts. Te gan ir zināmi patiesības graudi. Kamēr pastāvēs melnais tirgus, un slēptie darījumi tikmēr BTC vai citai digitālajai valūtai — ne obligāti pat uz identiskiem principiem balstītai ir pieaugošas cerības aizvietot čemodānus ar USD. Savā ziņā tieši BTC entuziasti un spekulanti apdraud BTC nāktoni, jo pieprasījums, ko rada kapitāls viens iegulda bitcoin darījumi ir kļuvis par dominējošo spēku BTC vērtības veidošanā, bet praksē tas nozīmē to, ka BTC nav izmantojams vērtības uzglabāšanai. Bet tas nozīmē, ka pat puses, kas viena vai otra iemesla dēļ ir pelēkajā vai melnajā tirgū, gribēs lielāko daļu sava kapitāla vienā vai otrā brīdī konvertēt uz kaut ko stabilāku, kas nozīmē, ka USD kā melnā tirgus mugurkauls nepazūd un BTC atrisina tikai loģistikas problēmu.

BTC nozīme patiešām pieaug apokaliptiskos scenārijos, kad viena vai otra iemesla dēļ cilvēki vairs nevar izmantot naudu — karš, nenormāla krīze, politiska nestabilitāte. Ceru, ka līdz tam nenonāksim. Kāds sakars šeit vispār ar Valūtas stipruma tirdzniecības sistēma Baltija??? Bitcoin ir zelts 2. Un USD ir vienkārši izdrukāts papīrs bez reāla seguma. Pluss pašiem vajag saprast, kas ietekmē cenu, lai kaut ko nopelītu.

Japānā: The recognition of cryptocurrency as a legal tender also means the applicability of regulations governing banks and financial institutions to cryptocurrency exchange platforms.

Account Options

Tas nozīmē, ka visas operācijas būs jāveic caur 11 apstiprinātām platformām. Ja Toms ir nekā nezina, un tu esi gudrs. Cilvēki, neaizmirstam, ka ir 2 dažādas lietas — tehnoloģija blockchain un viss ap to bitcoin zelta labs ieguldjums ir produkts Bitcoin. Tas, ka šādai tehnoloģijai varētu būt nākotne — ļoti iespējams, kas to, lai zina.

Bet kāda ir uz tehnoloģijas bāzes izgatavotā produkta nākotne — tas jau var būt pavisam cits stāsts, lielā mērā atkarīgs arī no valstīm, bankām, centrālajām bankām, regulatoriem utt. Nu ja tā tīri hipotetīski mētājam trakas idejas — kāpēc ASV lielajām bankām kopā ar Fed uz blockchain principa netaisīt savu coinu? Nē, bitcoin zelta labs ieguldjums kaut kādu coinu, kas ir atvasināts no BTC, bet pilnīgi kaut ko jaunu, no nulles. Slinkums atbildēt uz visādiem tumsonīgiem viedokļiem par crypto štellēm, sēdviet savā alu laikmetā laimīgi. The same company run by Bitcoin berater Jamie Dimon, now see Bitcoin becoming a reliable long-term way to store wealth. Kriptovalūtu tirgus šobrīd spēj ģenerēt x10 un lielāku atdevi gada laikā — tāpēc arī gūst tik lielu popularitāti gadīgo vidū. Arti, atvaino, bet tavs pieminētais Vinnijs gvelž muļķības, kuras pat nav vērts atspēkot.

These portfolios give them the opportunity to make hundreds of thousands or even millions of dollars. Ray Dalio sāka ar akcijām zem 5USD. Tikai viticamāk 99…. Tikpat labi var spekulēt ar baranku caurumiem, ja ir kas pērk. Vienīgais ko nozīmē binārā tirdzniecība izaugsmes dzinējs ir productivitāte. Kriptovalūta nerada produktivitātes pieaugumu — līdz ar to vērtības pieaugums nav pamatots. Tieši tā pat kā 10 gadus atpakaļ spekulēja ar dzīvokļiem. Nekāda pievienotā vērtība. Daži kļuva bagāti uz citu rēķina, kas pārmaksāja par dzīvokļiem.

Ar dziļu interesi izlasiju tavu blogu. Turklāt zelts cilvēcei ir pazīstams jau tūkstošiem gadu līdz ar to mums ir arī diezgan precīzs priekšstats par tā kopējo vērtību. Visa pasaules zelta vērtība ir 7 triljoni dolāru, tātad arī teorētiskā bitcoin tirgus kapitalizācija varētu būt tāda pati. Loģikas Chuks Noriss! Loģiskā bomba ir ja kaut kaut bitcoin zelta labs ieguldjums ir pieejams ierobežotā daudzumā, tad kopējā vērtība ir pielīdzināma zeltam kopējai vērtībai!?! Jekurš ķīmiskais elements uz zemes pieejams apmēram ierobežotā daudzumā un teorētiski izmantojams kā maksājuma līdzeklis. Tomēr lielākā daļa no šīm problēmām ir saistītas ar bitēnu uzglabāšanu vai konvertēšanu, un tām ir jānosaka, jo valūta ir plaši atzīta. Pieņemot, ka tas notiks, ļaujiet 's apskatīt stiprajām un vājām pusēm nobriedušu Bitcoin valūtu mūsdienu ekonomikā. Bitēnas tiek sūtītas vai parakstītas no vienas adreses uz otru, un katram lietotājam potenciāli ir daudz, daudz adreses. Katrs maksājuma darījums tiek pārraidīts tīklā un iekļauts bloku ķēdē, lai iekļautos bitkīnus nevarētu iztērēt divas reizes. Blockchain ir sadalīto ierakstu par visiem darījumiem, kuros iesaistīti bitcoīni. Pēc stundas vai diviem laika posmiem katrs darījums tiek bloķēts ar milzīgo apstrādes jaudu, kas turpina paplašināt blokcēnu. Izmantojot šīs metodes, Bitcoin nodrošina ātru un ļoti uzticamu maksājumu tīklu, ko ikviens var izmantot.

Kā es varu pelnīt naudu tālrunī bez pielikumiem? Cilvēki, kuriem ir lielas peļņas bieži sūdzas par trūkumu naudaun šāda veida ienākumi var būt lieliski.

Katram pārsūtījumam no A uz B tiek pievienots digitālais paraksts, kas ģenerēts, izmantojot A privāto atslēgu. Kaut arī visi var pārbaudīt parakstu, izmantojot A publisko atslēgu, tikai A var ģenerēt derīgu digitālo parakstu, ar kuru nodot īpašumtiesības uz bitcoiņiem. Galu galā īpašumtiesības uz galvenā kriptogrāfija, kurā ieguldīt 2021. gada pirmajā ceturksnī nosaka darījumi, kuros tie ir iesaistīti. Šīs izplatītās zināšanas ir Bitcoin sistēmas sirds. Šajā pantā es domāju, ka Bitcoin sistēmai būtībā ir iepriekš minētie raksturlielumi, lai gan tas var būt neaizsargāts pret dažiem uzbrukumu un ļaunprātīgas izmantošanas līmeņiem.

Tāpat kā banku laupīšana un krāpšana destabilizē parasto monetāro sistēmu, uzbrukumi Bitcoin var būt pietiekami sarežģīti, jo tie nespēs destabilizēt Bitcoin. Nauda ir vienota sistēma, kas izstrādāta, lai izvairītos no bartera sabiedrības sarežģītām parādībām. Parasti tiek uzskatīts, ka tam ir seši galvenie atribūti: nodrošināt apmaiņas rīku, vērtības krājumu, vērtības vērtību, un jābūt pārnēsājamiem, maināmiem un trausliem. Pārnēsājams nozīmē to, ka to var izmantot jebkur citur, maināmi nozīmē, ka valūtu var apmainīt pret bitcoin zelta labs ieguldjums, neriskējot zaudēt vērtību, un saprotamus līdzekļus, kurus var sadalīt fragmentos, piemēram, lai veiktu izmaiņas.

Šajā sarakstā es pievienoju dabas nepietiekamības un komerciālās nevajadzības atribūtus. Ja naudu atbalsta kaut labākais bināro opciju bots kopīgs vai viegli izdarīts, trūkuma noteikšana naudas līdzekļu pārvaldīšana būs sarežģīta. No otras puses, ja naudu nodrošina ierobežots materiāls, kas komerciāli kļūst noderīgs, atkal kļūst grūti kontrolēt naudas piedāvājumu.

Šāda saikne virza ekonomiskus mehānismus, kas parasti rada ļoti īsus un nepareizus ekonomiskos ciklus. Pareiza bartera ekonomikā, lai veiktu darījumu, ir nepieciešams, ka Ja man ir partija trušu ādās un piedāvā tirgotājam kādu no kukurūzas miltiem, lauksaimniekam ir jācenšas iegūt vairāk kruķu pīļu partijas, nekā viņš vēlas, lai iegūtu kukurūzas miltus. Viens no naudas mērķiem ir nodrošināt ērtāku biržas veidu, ļaujot preces un pakalpojumus nodot, izmantojot starpnieku valūtu. Šajā gadījumā manas trušu ādas nopirkt no manis ar kafejnīcu par desmit naudas vienībām. Tas neapšaubāmi palielina manas kažokādu vērtību, jo kažokādas viņiem ir personiska un tūlītēja. Pēc tam es izmantoju četras no šīm vienībām, lai nopirktu kukurūzas miltus no noliktavas turētāja, un, vairs neatradot restorānu, kuram vajadzīgas trušu ādas, lai iegūtu labu maltīti, es arī izmantoju trīs vienības, lai samaksātu par steiku un vīna pudeli, lai atzīmētu manas komerciālās panākumi. Patiesībā es neesmu pārliecināts, ka es gribētu maltīti restorānā, kuram vajag trušu ādu …. Nauda arī ļauj cilvēkiem salīdzināt atšķirīgu preču un pakalpojumu vērtību un pēc tam saglabāt šo vērtību nākotnē.

Principā, cik daudz naudas atbilst dažādām precēm un pakalpojumiem, atspoguļo plašu vienprātību, kas izveidota, īstenojot brīvā tirgus darbību. Valūtas spēja saglabāt vērtību ir svarīga. Ja manas desmit naudas vienības varētu nopirkt tikai piecas nākamā gada vērts vienības, nebūtu efektīvi ietaupīt naudu nākotnes vajadzībām. Šādas problēmas padara indivīdu, uzņēmumu un valstu ekonomisko nākotni par mazu murgu.

Atsauksmes

Visbeidzot, naudai ir jābūt praktiskai visiem paredzētajiem lietojumiem. Ja esat lepns valdnieks četrām tonnām 4, 4 tonnas rai akmens milzīgs akmens disks, kas tradicionāli tiek izmantots kā valūta Yap salānovietojiet to uz tirdzniecības vietu, lai nopirktu spamu var uzskatīt par delikatesi visā liela daļa Klusā okeāna dienvidu daļas nav ļoti praktisks jēdziens. Rai akmeņi nav nomaināmi, trausli vai pārnēsājami. Dažas valūtas ikdienas ekonomiskajiem darījumiem darbojas labāk nekā citas. Viena no galējībām, valdības emitētās fiat valūtas ir saistītas ar ilgu ekonomisko katastrofu vēsturi. Fiat valūtas tās, kuras valdība ir pasludinājusi par likumīgu maksāšanas līdzekli nav patiešām ļauna. Patiešām, viņi var glabāt lielāko daļu labas, stabilas valūtas iezīmes. Tomēr fiat valūta nav naturāli ierobežota, tāpēc trūkums ir jānosaka ar dekrētu un gribasspēks.

Problēma ir tāda, ka šādas valūtas piedāvā apgrūtinošu mērķi manipulēt ar naudas piedāvājumu, parasti īstermiņa politiskam labumam. Kā veikt papildu naudu no mājām 2021 fiat valūta ir dabiski nestabila pret hiperinflāciju. Gandrīz vissliktākais piemērs bija pēc hroniskās inflācijas notikušās hroniskās inflācijas Ungārijā.1. Nekustamais īpašums